Zestawienie najlepszych kanałów motoryzacyjnych na YouTube

VideoLogo Większość mężczyzn interesuje się motoryzacją. Niektórzy w każdą sobotę „pucują” swoje auto, a potem godzinami oglądają zdjęcie przeróżnych samochodów.
To właśnie do Was skierowany jest ten wpis!

Od dłuższego czasu lubię oglądać rozmaite recenzje motoryzacyjne na YT. Po wielu próbach znalezienia dobrej treści udało mi się stworzyć listę kilkunastu najlepszych kanałów motoryzacyjnych. Specjalnie dla Was wybrałem 10 najlepszych. Są to rozmaite produkcje. Znajdziecie tam recenzje sportowych, luksusowych samochód jak i auta do codziennego użytku.

Nie będę opisywał każdego kanału z osobna. W ramach rekomendacji chciałbym wspomnieć o evo TV, CAR and DRIVER i Autoblogger. Ta trójka kręci doskonałej jakości filmy, a prowadzący programy w ciekawy sposób przekazują nam swoje wrażenia z jazdy.

Jeśli już jesteśmy przy prowadzących to chciałbym szczególnie wyróżnić Boba Flavina oraz Mata Watsona (CarBuyer) za humorystyczne podejście do recenzji. Ci ludzie na prawdę przyciągną Waszą uwagę i zachęcą do oglądania kolejnych filmów.

Kanałem, który oglądam najczęściej jest CarBuyer. Pewnie zastanawiacie się dlaczego? Dzieje się tak, ponieważ bardzo często dodają nowe recenzje. Średnio 2-3 w tygodniu, więc stale jest co oglądać.

Serdecznie zapraszam do dalszej części wpisu, w której zamieściłem przykładowe filmy wraz z listą moich ulubionych kanałów. Mam nadzieję, że coś przypadnie Wam do gustu. Zachęcam do dzielenia się swoją opinią w komentarzach, a nawet pokuszenie się o kliknięcie kudos.

↓ Zerknij również na:

→ Zestawienie najlepszych kanałów motoryzacyjnych na YouTube #2
→ Zestawienie najlepszych „elektrycznych” kanałów motoryzacyjnych na YouTube

1. evo TV

2. CAR and DRIVER

3. CarBuyer

4. Autoblogger

5. Motor Trend

6. XCARFilms

7. Motortorque

8. Bob Flavin

9. Auto Trader UK

10. Auto Express Magazine UK

 

PS. Zapomniałem dodać kolejnych dwóch doskonałych kanałów.

Drive

CAR magazine TV

Join my Newsletter! 👨‍💻

Subscribe to get my latest content by email 🦾

Also read...

The best entries...