Zestawienie najlepszych „elektrycznych” kanałów motoryzacyjnych na YouTube

VideoLogo

Na rynku motoryzacyjnym pojawia się coraz więcej samochodów z napędem elektrycznym lub wodorowym. Motoryzacja znacząco zmienia drogę rozwoju w kierunku odnawialnych i ekologicznych źródeł energii. Wiąże się to nie tylko z ochroną środowiska, ale też z poprawą osiągów naszych pojazdów, czego przykładem jest Tesla.

W związku z tym wybrałem dla Was kilka kanałów motoryzacyjnych o autach elektrycznych. Rozpiętość ich tematyki jest dość porażająca. Począwszy od nagrań długich tras „elektrykiem” przez recenzje najnowszych modeli, a skończywszy na własnoręcznym przystosowywaniu samochodu do napędu elektrycznego.

↓ Zerknij również na:

→ Zestawienie najlepszych kanałów motoryzacyjnych na YouTube #2
→ Zestawienie najlepszych kanałów motoryzacyjnych na YouTube

1. Bjørn Nyland

Bjørn to mały norweski Azjata, który jest posiadaczem Tesli Model X (wcześniej Model S). Każdego weekendu przemierza niezliczone ilości kilometrów po norweskich drogach rozwożąc ludziom różnego rodzaju pakunki. Udowadnia, że rejonem użytkowania auta elektrycznego nie jest jedynie miasto. Jego trasy liczą nawet 1000 km, a cały ich przebieg skrupulatnie dokumentuje i publikuje w sieci. Próbkę tego co robi znajdziecie poniżej.

2. Fully Charged

Fully Charged jest najbardziej tradycyjnym kanałem w tym zestawieniu. Robert Llewellyn przybliża nam auta, motocykle, łódki i wszystko co jeździ, pływa, lata, a napędzane jest prądem. Na jego kanale znajdziecie recenzje najnowszych pojazdów elektrycznych wszelkiego rodzaju.

3. Jehu Garcia

Jehu Garcia to Amerykanin, który postanowił spełnić swoje marzenie i przerobić Volkswagena T1 Sambę na auto elektryczne. Dokonuje tego samodzielnie z małą pomocą znajomego warsztatu EV West, w którym często bywa i pomaga załodze przy ciekawych projektach. Każdy krok dokumentuje w cotygodniowych vlogach. Na swoim kanale prezentuje wiele ciekawych informacji związanych z bateriami i tworzeniem z nich modułów. Jednym z ciekawszych jego projektów jest samodzielne stworzenie kopii Powerwalla produkcji Tesli. Ten materiał możecie znaleźć poniżej.

Join my Newsletter! 👨‍💻

Subscribe to get my latest content by email 🦾

Also read...

The best entries...