Zestawienie najlepszych kanałów motoryzacyjnych na YouTube #2

VideoLogo
Od pierwszego zestawienia najlepszych kanałów motoryzacyjnych minęły już prawie 4 lata, więc pora na kolejną część…trochę późno, ale zawsze ktoś z niej skorzysta.

Tym razem postanowiłem wybrać więcej kanałów fabularno-motoryzacyjnych, a nie tylko takie, które publikują krótkie i niezbyt szczegółowe 10 minutowe recenzje. Takimi kanałami są np. Saturday Car Fever oraz Leszek OnAir.

↓ Zerknij również na:

→ Zestawienie najlepszych „elektrycznych” kanałów motoryzacyjnych na YouTube
→ Zestawienie najlepszych kanałów motoryzacyjnych na YouTube

1. Shmee150

Tim jest posiadaczem kilku ciekawych samochód. Są to np. McLaren 675LT Spider, Aston Martin Vantage GT8, Ferrari FF, Ford Focus RS oraz klasyczne Mini. Brytyjczyk dokumentuje swoje liczne wyprawy po europie oraz codzienne życie z egzotycznymi autami. Bardzo często jest zapraszany na różnego rodzaju wydarzenia motoryzacyjne, które dokładnie dokumentuje na swoim kanale.

2. Autocar

Autocar jest jedną z największych redakcji motoryzacyjnych na świecie. Dzięki swojej popularności posiada dostęp do wielu unikatowych i egzotycznych aut, które testuje w przeróżnych warunkach. Częste wizyty na torach wyścigowych i malowniczych drogach to dla nich codzienność.

3. Carwow

Carwow to kanał motoryzacyjny skupiający się głównie na autach użytkowych. Mat dokładnie sprawdza wszystkie cech pojazdów wtykając butelki i pudełka w różne czasem nieoczywiste miejsca. Całość ubrana w brytyjski humor jest bardzo przyjemna w odbiorze. Koniecznie zobaczcie jak traktuje C63 AMG swojego szefa (pierwszy film).

4. Marek Drives

Na kanale Marka pojawiają się zwięzłe recenzje samochodów omawiające ich podstawowe aspekty. Osoby lubiące krótkie formy i mające około 10 minut zapraszam do zapoznania się z poniższymi filmami.

5. Detailed Look At Cars

Recenzje na Detailed Look At Cars składają się zawsze z dwóch części. Pierwsza z nich to dokładna prezentacja samochodu i jego wyposażenia. Druga część to POV, czyli film pokazujący podróżowanie danym pojazdem z punktu widzenia kierowcy.

6. Saturday Car Fever

Saturday Car Fever prezentuje niezwykle szczegółowe recenzje samochodów. Każdy test składa się z wielu długich (20-30 minut) części omawiających wszelkie aspekty pojazdu. Większość materiałów to trasy, w których autor opowiada nam o odczuciach z jazdy, sprawdza światła, wyciszenie oraz wszystko inne o czym warto wspomnieć, a nie znajdziemy tego na innych kanałach.

7. Leszek OnAir!

Leszek OnAir! jest kanałem dla prawdziwych motoryzacyjnych herosów. Jesteś w stanie wytrzymać półtorej godzinnego tasiemca z trasy Warszawa – Katowice? Tak? To jest właśnie kanał dla Ciebie. Oczywiście u Leszka nie brakuje merytorycznych materiałów poruszających tematykę zachowania na drodze oraz ogólnego prowadzenia samochodu.

Join my Newsletter! 👨‍💻

Subscribe to get my latest content by email 🦾

Also read...

The best entries...